Kariera

ŻYCIE W NERO

Przewiń po więcej

Pracując w Green Caffè Nero stajesz się częścią rodziny. Razem tworzymy coś wyjątkowego, codziennie dbamy o siebie – to właśnie sprawia nam szczególną radość.

W naszym zespole możesz być sobą. Jesteśmy grupą dynamicznych i różnorodnych osób, które wzajemnie się szanują i wspierają. Każdego dnia wspólnie dokonujemy pozytywnych zmian.

  • Barista

    Nasi bariści są sercem każdej kawiarni. Nie tylko parzą kawę dla naszych gości, ale także sprawiają, że ich dzień staje się lepszy.

  • KIEROWNIK ZMIANY

    Motywowanie zespołu, zapewnianie doskonałej obsługi i pomoc w utrzymaniu standardów naszej marki to kluczowe zadania kierownika zmiany.

  • KIEROWNIK KAWIARNI

    Jako osoba w pełni odpowiedzialna za swoją kawiarnię, nasi kierownicy są przykładem do naśladowania dla swoich baristów.

Międzynarodowy

BARISTA ROKU

Każdego roku nasz Mistrz Baristów udaje się do Londynu, aby rywalizować z konkurentami z Caffè Nero z całego świata o prestiżowy tytuł International Barista of the Year. Oto nasze ulubione momenty z zawodów w 2019 roku.

TO NIE TYLKO PRACA

Poza fantastyczną atmosferą podczas pracy za barem, będziesz się świetnie bawić, czy to na integracji, imprezie Barista Party, czy nawet na Barista Of The Year. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Use of Cookies