Jeden kawałek, dwie pieczątki

Cieszy nas niezmiernie, że tak chętnie smakujecie naszych nowości. Chcąc Wam za to podziękować startujemy z nową akcją: JEDEN KAWAŁEK, DWIE PIECZĄTKI. Odwiedźcie naszą kawiarnię między 8 a 21 maja, zapłaćcie za zakup dowolnego ciasta naszą aplikacją mobilną Green Caffe Nero, a otrzymacie dwie dodatkowe pieczątki na swoją elektroniczną kartę lojalnościową. Jesteśmy dumni, że nasze jedzenie smakuje tak samo dobrze, jak nasze espresso. Wkładamy dużo pracy i energii, by przygotować dla Was jedzenie jak sami lubimy – naturalnie, z produktów, których pochodzenie dobrze znamy z fantazją łącząc nieoczywiste smaki. Delektujcie się ciastem i cieszcie się bonusowymi pieczątkami. Zapraszamy! Naszą aplikację…

Cieszy nas niezmiernie, że tak chętnie smakujecie naszych nowości. Chcąc Wam za to podziękować startujemy z nową akcją: JEDEN KAWAŁEK, DWIE PIECZĄTKI.

Odwiedźcie naszą kawiarnię między 8 a 21 maja, zapłaćcie za zakup dowolnego ciasta naszą aplikacją mobilną Green Caffe Nero, a otrzymacie dwie dodatkowe pieczątki na swoją elektroniczną kartę lojalnościową.

Jesteśmy dumni, że nasze jedzenie smakuje tak samo dobrze, jak nasze espresso. Wkładamy dużo pracy i energii, by przygotować dla Was jedzenie jak sami lubimy – naturalnie, z produktów, których pochodzenie dobrze znamy z fantazją łącząc nieoczywiste smaki.

Delektujcie się ciastem i cieszcie się bonusowymi pieczątkami.

Zapraszamy!

Naszą aplikację mobilną możecie pobrać na iOS i Androida.

Aby pobrać aplikację na iOS kliknij tutaj.

Aby pobrać aplikację na Android kliknij tutaj.

Regulamin akcji dostępny tutaj.

You may also like