Ścieżka Kariery

Rozwój Osobisty

Jesteśmy po to, aby wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery. Dlatego zapewniamy szereg praktycznych i usystematyzowanych szkoleń – od baristy do kierownika kawiarni,
i wyżej. Będziesz miał okazję poszerzyć swoją wiedzę o kawie czy doskonalić sztukę pienienie mleka. Pokażemy Ci także jak zarządzać zespołem i kawiarnią.
I przez cały czas będziemy zachęcać Cię do dzielenia się swoimi pomysłami oraz opiniami. Przecież tak się robi w rodzinie.

Barista

KIEROWNIK ZMIANY

MAESTRO

ZASTĘPCA KIEROWNIKA

KIEROWNIK KAWIARNI

Barista

Nasi bariści są sercem Green Caffè Nero. Nie tylko tworzą kawę dla naszych klientów, ale na dodatek potrafią zmienić ich życie – co dokumentują liczne wiadomości, które otrzymujemy od gości. Nie musisz posiadać doświadczenia, aby zostać baristą (zapewniamy wszystkie potrzebne szkolenia), ale musisz mieć w sobie ciekawość świata, lubić pracę z ludźmi i posiadać mnóstwo energii.

SZUKAJ BARISTA OFERTY PRACY

KIEROWNIK ZMIANY

To kolejny szczebel na naszej ścieżce kariery. Głównym zadaniem kierownika zmiany, oprócz ścisłej współpracy z kierownikiem kawiarni, jest pomoc w motywowaniu zespołu, zapewnianiu doskonałej obsługi klienta i utrzymywaniu standardów naszej marki. Kierownik zmiany to pierwszy krok na drodze do stanowiska kierowniczego.

SZUKAJ KIEROWNIK ZMIANY OFERTY PRACY

MAESTRO

Jeżeli jesteś już kierownikiem zmiany, chcesz pogłębiać swoją wiedzę o kawie i lubisz pracę z ludźmi to naturalnym krokiem w karierze będzie dla Ciebie Maestro. Nasi Mistrzowie Kawy – Maestro, są nie tylko odpowiedzialni za szkolenie i rozwój młodych baristów,
ale także stoją na straży wszystkich naszych standardów jakości.

SZUKAJ MAESTRO OFERTY PRACY

ZASTĘPCA KIEROWNIKA

Zastępcy Kierowników wiedzą co jest potrzebne, aby ich kawiarnia funkcjonowała doskonale. Nasze szkolenia pomogły im odkryć w jaki sposób mogą wspierać i motywować innych. Teraz nadszedł czas na przekucie umiejętności w praktykę podczas wspierania kierownika kawiarni w zarządzaniu zespołem.

SZUKAJ ZASTĘPCA KIEROWNIKA OFERTY PRACY

KIEROWNIK KAWIARNI

To osoba w pełni odpowiedzialna za kawiarnię. Stanowisko to obejmuje m.in. rozwijanie umiejętności członków zespołu, upewnianie się, że kawiarnia spełnia założenia marki, oraz realizuje założone cele. Nasi Kierownicy Kawiarni są prawdziwymi strażnikami filozofii Green Caffè Nero.

SZUKAJ KIEROWNIK KAWIARNI OFERTY PRACY